Dökmeci Parke
Dökmeci Parke
Dökmeci Parke

İletişim


GOLD PAKET
Parke
...
(326) 227 45 05
(326) 227 45 05
...
dokmeciparke@dokmeciparke.com
http://www.dokmeciparke.com
Ürgenpaşa Mahallesi 75. Yıl Bulvarı No:45/A Antakya / HATAY

click here

Yeni Hayat Güzellik Merkezi

"SİZLERE,KONFORLU BİR YAŞAM ZEMİNİ SUNUYORUZ"

KRONO GERMANY PARKELERİ

Özellikle laminat parke satın alırken dikkat edilecek husus muhteviyatındaki ağaç oranıdır. Ağaç oranı ne kadar yüksek ise o kadar güvenlidir. Krono Germany Parkeleri %90 ağaç içerir...


Dökmeci Parke

Laminant parkenin bir çok özelliğinin arasında en önemlisi kanserojen madde içermemesi, hijyenik olması ve neme dayanıklı olmasıdır.
ŞERİFOĞLU A.Ş. PARKELERİ

ŞERİFOĞLU A.Ş.'NİN PARKEDE 42 YILIDIR ve Ülkemizde lamine parke üreten ilk kuruluştur. Lamine parke üretimi üstün teknoloji ve bilgili teknik kadro gerektirir. Lamine Parke; 3 tabaka tamamen doğal ahşap malzemenin, birbiriyle dik açı oluşturacak şekilde, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle meydana gelir. Üst tabaka: Parkeye adını veren ağaçtan 3,5 mm kalınlığındadır, Alt ve Orta tabaka: Lamine parke özelliği sağlayan ve alt tabakayı oluşturan ağaç malzemedir.

Antakya ' da inşaat sektöründe Parke ihtiyacını toptan ve parakende olarak karşılamak için kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini temel alan bir bakış açısı ile hizmete başlamıştır. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri memnuniyeti en temel prensibimizdir.... Almış olduğunuz hizmetin sonrasında da sizin talepleriniz bizim için önemlidir.Tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti garantilidir.

Galeri


Mesaj Gönder